Vyrábame plastové aj kovové súčiastky od 1ks až po tisíce.

Chcete sa dozvedieť viac? kontaktujte nás

Naše technologické vybavenie

Našim zákazníkom zabezpečujeme výrobu na vstrekolisoch značky Engel,  Arburg a na vstrekolisoch našej vlastnej výroby
Najlepšia technológia spolu s našimi dlhoročnými skúsenosťami Vám zabezpečí výrobky najvyššej kvality.

Výroba plastových výrobkov sa vo väčšine prípadov využíva hlavne pri veľkých sériách výrobkov, približne v sériách 5000-10000ks + ročne. V našej firme Vám však dokážeme zabezpečiť výrobu aj malých sérií približne do 5000ks v najlepších cenách aj bez potreby výrobných foriem.

Výroba na vstrekolisoch prebieha na Vašich vstrekovacích formách, alebo ak nemáte formy na výrobu k dispozícii, dokážeme Vám ich zabezpečiť.

Počas výroby zabezpečujeme uskladnenie a aj servis vstrekovacích foriem.

Výroba bez potreby foriem

Sériová výroba bez potreby vstrekovacích foriem? ÁNO!

Výroba bez potreby foriem zabezpečí úsporu nákladov na výrobu a skrátenie dodania dielov z niekoľkých týždňov na pár dní, v niektorých prípadoch je možné dodanie aj do 24 hodín.

Vďaka našim technológiám Vám dokážeme zabezpečiť výrobu plastových ale aj kovových súčiastok vo veľkých sériach aj bez potreby výroby vstrekovacích foriem.

Ak potrebujete rýchlu a lacnú výrobu dielov, nechcete investovať v začiatkoch do výroby vstrekovacích foriem, ste na správnom mieste.

Vyrábame už od 1ks až po 10000ks+ týždenne bez potreby vstrekovacích foriem s dodaním prvých kusov už do 24 hodín od objednania.

 

 

 

Poradenstvo pre Vás

Potrebujete sa poradiť ohľadne výroby plastových súčiastok, zvoliť najvhodnejšiu a najekonomickejšiu technológiu výroby? Napíšte nám alebo nám zavolajte, radi Vám poradíme a spoločne vyberieme pre Vás najvhodnejšiu technológiu výroby. Vďaka nášmu portfóliu technológií Vám dokážeme zabezpečiť najlacnejšiu a najrýchlejšiu výrobu plastových súčiastok od 1ks až po 100 000ks+ mesačne. Zaoberáme sa malosériovou – prototypovou výrobou až po veľké série.

 

Výroba plastových výrobkov

Vďaka najmodernejším vstrekolisom a technológiám v našej firme Vám dokážeme zabezpečiť výrobu plastových ale aj kovových súčiastok vstrekovaním.

Výroba u nás prebieha na vstrekolisoch od veľkosti 5 ton do 160 ton, čo nám dokáže zabezpečiť výrobu malých ale aj veľkých plastových súčiastok.

Technológiu vstrekovania je vhodné využívať hlavne pri výrobe väčších sérií súčiastok 5000-10 000ks+ ročne.

V prípade menších sérií Vám dokážeme zabezpečiť výrobu funkčných výrobkov pomocou technológie 3D tlače, u nás je táto technológia výroby rýchla, efektívna a pri sériách do 5000ks vo väčšine prípadov ekonomickejšia ako výroba vstrekovaním. Prvé výrobky môžete mať k dispozícii už do 24hodín od objednania.

 

V začiatkoch sa používala technológia vstrekovania na výrobu plastových súčiastok, v súčastnosti je touto technológiou možné vyrábať aj zložité kovové súčiastky.

Konštrukcia a výroba foriem

Potrebujete vyrábať súčiastky a nemáte formy na výrobu? V prípade potreby pre Vás zabezpečíme konštrukciu a výrobu vstrekovacích foriem.

Kompletovanie výrobkov

Často sa stáva že zákazník potrebuje zabezpečiť montáž, nitovanie, skrutkovanie alebo balenie svojich výrobkov. V našej firme Vám zabezpečíme kompletný servis, obalové materiály a v prípade potreby aj logistiku a distribúciu Vašich výrobkov.

Vďaka tomu že u nás máte všetky možnosti od výroby, skladovanie až po kompletovanie, znížime tak náklady na Váš výrobok na minimum. Vo výsledku Vám to prinesie zníženie nákladov, zredukovanie dodávateľských firiem a zjednodušenie procesu výroby.

Naši partneri

Počas 3 rokov sme vďaka našim technológiám nabrali množstvo skúseností, priateľstiev a nových zákazníkov.
Veríme že čoskoro k naším ďalším spokojným zákazníkom budete patriť aj Vy.

Získajte cenovú ponuku už dnes

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku, radi by ste sa poradili alebo chcete zistiť či je Váš výrobok vyrobiteľný vstrekovaním a aká bude jeho cena?

Neváhajte a napíšte nám.

  MENO *

  PRIEZVISKO *

  VÁŠ EMAIL *

  TEL.ČÍSLO

  PREDMET

  Ako Vám môžeme pomôcť?

  Priložte súbor,3D model, výkres...