Budujeme na základe dlhoročných skúseností.

Desiatky rokov praxe v strojárskom priemysle, pri vývoji produktov, tvorbe designu pre danú výrobnú technológiu alebo práca na obrábacích strojoch a v marketingu náš tím naplnila množstvom skúseností ktoré sme spojili do jednej firmy a vďaka ktorým spoločne dokážeme zvládnuť každú Vašu výzvu od jednoduchej výroby cez design produktov, až po uvedenie výrobku na trh. Za 4 roky sme vybudovali a priniesli na trh okrem i-industry aj 3 ďalšie silné úspešné značky.

i-industry, miesto pre Vašu budúcnosť výroby

Sekciu i-industry – aditívnej výroby a inovácií sme založili ako oddelenú pobočku v rámci spoločnosti i2-industrial innovations, s.r.o. dňa 22.7.2017. Od vtedy sme prešli viacerým rozširovaním a posledne sme 1.8.2020 otvárali našu novú výrobnú prevádzku vo Zvolene o rozlohe viac ako 1000m2. Pravidelne rozširujeme naše výrobné technológie a náš tím odborníkov. Medzi nás si vyberáme odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami ktorí sú zároveň aj naši priatelia alebo bývalý kolegovia, spájame naše sily a skúsenosti a vďaka tomu budujeme silný tým pre výrobu budúcnosti.

Spoznajte náš tím

Vedúci vývoja, konštruktér, procesná inžinierka, vedúca marketingového oddelenia, koordinátorka projektov, nástrojár, to je len zopár našich priateľov a bývalých kolegov ktorí sa stali súčasťou nášho tímu. V súčastnosti u nás pracuje desiatka odborníkov a niekoľko externých výskumníkov,  vývojárov a technológov.

Martin Kováčik
Martin KováčikCEO / zakladateľ
Odborník na 3D tlač a vývoj nových produktov s bohatými skúsenosťami. Výborne pozná technológie, vyzná sa v materiáloch, dokáže dobre poradiť a vymyslieť efektívne, inovatívne a ekonomické riešenia.
Jakub Kukučka
Jakub KukučkaCTO / riaditeľ výroby
Konštruktér a technológ 3D tlače so skúsenosťami s CNC programovaním, dizajnom a výborným technickým myslením. Má kreatívne nápady a profesionálny cit pre design, ktoré vkladá do každého projektu.
Lucia Kováčiková
Lucia KováčikováCFO / oddelenie nákupu, predaja a fakturácie
Neváhajte sa na ňu obrátiť s vašim dopytom. Prepojí váš záujem s odborníkmi a rada pohľadá kreatívne riešenia, či logistické cesty pre úspešnosť projektu.
Jaromír Macoška
Jaromír MacoškaVýroba / 3Dskenovanie / 3D modelovanie
Odborník na 3D modelovanie, 3D skenovanie, výrobu 3D tlačou a gravírovanie laserom. Má dlhoročné skúsenosti v strojárstve a bohaté skúsenosti v zváraní. Okrem modelovania a skenovania zabezpečuje u nás rezanie a gravírovanie laserom.
František Tóth
František TóthDizajnér
František Tóth je náš externý vynaliezavý dizajnér produktového a nábytkového dizajnu. Má za sebou roky skúseností a desiatky inovatývnych a originálnych produktov
Mária Bieleschová
Mária Bieleschovávedúca projektov a oddelenia nákupu a predaja
V súčastnosti na materskej dovolenke.

Naše výrobky

Počas predchádzajúcich 4 rokov sme vyrobili tisícky výrobkov a dokončili stovky projektov pre našich zákazníkov.
Niektoré z nich si môžete pozrieť v našom portfóliu.

Všetky naše projekty

Naši partneri

Počas 3 rokov sme vďaka našim technológiám nabrali množstvo skúseností, priateľstiev a nových zákazníkov.
Veríme že čoskoro k naším ďalším spokojným zákazníkom budete patriť aj Vy.

Získajte cenovú ponuku už dnes.

Kontaktujte nás.

Zaujíma Vás cena výroby, potrebujte poradiť s designom alebo Vašim výrobkom? Neváhajte a kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to aby sme našli pre Vás to najlepšie riešenie.

  MENO *

  PRIEZVISKO *

  VÁŠ EMAIL *

  TEL.ČÍSLO

  PREDMET

  Ako Vám môžeme pomôcť?

  Priložte súbor,3D model, výkres...