Na základe našich dlhoročných skúseností s 3D tlačou sme sa rozhodli pomôcť našim zákazníkom a pomôcť Vám s implementáciou  3D tlače.

Spúšťame preto v novom roku 2023 predaj 3D tlačiarní, skenerov, príslušenstva a spotrebného materiálu značiek ktoré máme dlhoročne odskúšané a overené v našej firme.

Značky ako Formlabs, Builder, Zeiss, a Gom nájdete v našom portfóliu.

Okrem predaja týchto značiek naďalej poskytujeme poradenstvo aj v oblasti implementácie 3D tlačiarní a skenerov do Vašich firiem a prevádzok.

Všetky zariadenia ktoré ponúkame máme v našej prevádzke otestované v desiatkach až stovkách hodín práce a práve preto na základe našich vlastných skúseností dokážeme pre Vás nájsť to najoptimálnejšie riešenie. Naším cieľom nie je predať stroj, ale predať Vám technológiu ktorá Vám prinesie to čo potrebujete.

 

 

Ak plánujete väčšie investície s využitím financií z Eurofondov, radi Vám odporučíme našich partnerov na vypracovanie projektov.

Extrémne kvalitné  tlačiarne extrémnych rozmerov: Builder Extreme

Profesionálne 3D tlačiarne technológie FDM na veľké objekty. Najvyššiu tlačiareň Builder Extreme 2000 môžete osobne pozrieť aj na našej prevádzke vo Zvolene. Je v prevádzke a má natlačených už viac ako 150 dní.

Builder Extreme 1000 PRO – cena od  20.995,00 bez DPH

Builder Extreme 1000 PRO je optimálnym riešením medzi malými stolnými FDM tlačiarňami a veľkými priemyselnými strojmi.
S objemom tlače 700x700x820 mm (XYZ) je to dokonalá veľkoplošná 3D tlačiareň na tlač prototypov, foriem, nástrojov alebo rekvizít v plnej veľkosti. Funkcie ako 7-palcový dotykový displej, detekcia vlákna, systém UPS, ktorý po výpadku prúdu obnoví tlačovú úlohu, z neho robia plne vybavenú 3D tlačiareň.
Dodávaná súprava príslušenstva obsahuje trysky 0,4, 0,8 a 1,2 mm a nástroje potrebné na údržbu.

 

Builder Extreme 1500 PRO – cena od 24.995,00 bez DPH

Builder Extreme 1500 PRO má jedinečnú veľkosť pre veľkoformátovú 3D tlačiareň, no rozmery z neho robia dokonalý stroj do každého kancelárskeho prostredia.

Objem tlače Extreme 1500 PRO je 1100x500x820 mm (XYZ). Vstavané transportné kolieska uľahčujú premiestnenie tlačiarne na iné oddelenie alebo jej manévrovanie do najmenších kancelárskych kútov. Prevádzka Extreme 1500 PRO je bezproblémová vďaka funkciám, ako je 7-palcový dotykový displej, detekcia vlákna a systém UPS, ktorý po výpadku napájania obnoví tlačovú úlohu.

Builder Extreme 1500 PRO HC – cena od 49.995,00 bez DPH

So stavebným objemom 1100 x 500 x 820 mm je vyhrievaná komora Extreme 1500 PRO plne uzavretá priemyselná 3D tlačiareň určená na tlač veľkých dielov v plnom rozsahu, ako sú formy, nástroje a diely pre konečné použitie. Vyhrievaná komora z neho robí ideálny stroj pre priemyselné aplikácie 3D tlače, pretože tlačené materiály sú odolné voči teplu a extrémne pevné. Novo vyvinutá tlačová hlava je chladená vodou a ľahko sa používa. Rôzne priemery trysiek umožňujú užívateľovi optimalizovať kvalitu a rýchlosť tlače pre ich špecifický projekt.

Builder Extreme 2000 PRO – cena od 28.995,00 bez DPH

Builder Extreme 2000 PRO je jednou z najväčších veľkoformátových 3D tlačiarní dostupných na trhu.

Maximálny objem tlače je 700x700x1700 mm (XYZ). Extreme 2000 PRO je vybavený prvkami, vďaka ktorým je veľkoplošná 3D tlač bez starostí. Funkcie, ako je detekcia vlákna a systém UPS, ktorý obnoví tlač po výpadku prúdu, z neho robia spoľahlivý stroj na tlačové úlohy trvajúce aj stovky hodín. Systém uzamykania dverí, vzduchový filter BOFA a 7-palcový dotykový displej z nej zároveň robia užívateľsky príjemnú, profesionálnu a zároveň cenovo dostupnú 3D tlačiareň.

Builder Extreme 3000 PRO – cena od 36.995,00 bez DPH

Extreme 3000 PRO je vyrobený tak, aby poskytoval výrobu 24/7. Vďaka extrémne veľkému stavebnému objemu 1100x1100x820 mm XYZ sa perfektne hodí pre priemyselné aplikácie. S veľkoformátovou 3D tlačou máte úplnú slobodu dizajnu a môžete tlačiť veľké diely v jednom kuse. Rám bol navrhnutý tak, aby ste mali ľahký prístup k montážnej doske z oboch strán odstránením bočných panelov. Zahrnuté sú 3 rôzne priemery trysiek, 0,4, 0,8 a 1,2 mm, aby sa optimalizovala kvalita tlače a čas pre vaše špecifické potreby.

Stroj je plne vybavený funkciami, ako je vyhrievané lôžko, detekcia vlákna, akumulátor a automatické vyrovnávanie podložky.

Materiál a servis:

Súčasťou dodávky tlačiarní je aj 24/ servis našou spoločnosťou a dodávka tlačového materiálu v najlepších cenách na trhu – čo je pri veľko-objemových tlačiarňach najdôležitejšia položka pri znížení výrobných nákladov.

 

3D tlačiarne Formlabs – najkvalitnejšie SLA a SLS technológie za dostupné ceny.

Formlabs Form 3+, 3B

Vytvárajte funkčné, vysokokvalitné prototypy a diely na konečné použitie v rekordnom čase s Form 3+, cenovo dostupnou 3D tlačiarňou priemyselnej kvality, ktorá neustále dodáva. Form 3+ ponúka vysoké rýchlosti tlače, špičkovú presnosť a spoľahlivosť a širokú škálu materiálov.

Veľkosť laserového bodu 85 mikrónov
Výkon lasera 250 mW
Tlačový objem: 14,5 × 14,5 × 18,5 cm
5,7 × 5,7 × 7,3 palca
Hrúbka vrstvy:25 – 300 mikrónov.

Formlabs Form 3L

Pracujte rýchlejšie s veľkoformátovou 3D tlačiarňou Formlabs Form 3L. Form 3L je dostatočne všestranný na to, aby priniesol výrobu vo veľkom meradle vo vlastnej réžii. Či už robíte objem výroby pre sériovú výrobu alebo tlačíte objemné diely, Form 3L udržuje ideálne tlačové podmienky pre nepretržitú priepustnosť s minimálnym dohľadom. Dve presné jednotky na spracovanie svetla (LPU) vo vnútri tlačiarne dosahujú konzistentnú presnosť a detaily v rámci celej zostavy. To umožňuje neuveriteľnú povrchovú úpravu a jemné detaily, ktorými je stereolitografická 3D tlač známa.

Technológia: Low Force Stereolitography (LFS)™
Rozlíšenie XY: 25 mikrónov
Veľkosť laserového bodu: 85 mikrónov
Výkon lasera: Dva 250 mW lasery
Tlačový objem: (Š x H x V): 33,5 × 20 × 30 cm (13,2 × 7,9 × 11,8 palca)
Hrúbka vrstvy: 25 – 300 mikrónov

Formlabs Fuse 1+

Vyrábajte funkčné diely a malé série vďaka najmodernejšej 3D tlačiarni od výrobcu Formlabs. Každá 3D tlačiareň Fuse 1 selektívneho laserového spekania (SLS) obsahuje základné nástroje potrebné na začatie tlače a jednoročnú záruku.

Prineste na svoj pracovný stôl profesionálnu 3D tlač pomocou cenovo dostupnej, kompaktnej platformy selektívneho laserového spekania (SLS). Fuse 1 poskytuje priemyselný výkon na malom pôdoryse s účinným zadržiavaním prášku a jednoduchým nastavením. Náš ľahko použiteľný hardvér a softvér sú navrhnuté tak, aby maximalizovali vašu efektivitu v každom kroku procesu, od nastavenia tlače až po obnovu prášku.

S finálnymi dielmi, ktoré kombinujú silu, flexibilitu a detaily, sú výtlačky Fuse 1 pripravené na prísne funkčné testovanie alebo na odoslanie produktov pripravených na použitie zákazníkom.

Tlačový stroj: Selektívne laserové spekanie (SLS)

Výkon lasera: 30W
Tlačový objem: 165 x 165 x 300 mm
Hrúbka vrstvy: 110 µm / 0,11 mm
Obnovovacia frekvencia materiálu: 30 % – 50 %
Čas spustenia: 60 minút
Pripojenie: Ethernet alebo Wi-Fi
Rozmery: 64,5 x 68,5 x 107 cm
Hmotnosť: 114 kg

Už čoskoro…

Extrémne kvalitné  tlačiarne extrémnych rozmerov, to je Builder Extreme

Ponuka našich použitých strojov a zariadení.

 

3D tlačiareň Trilab DeltiQ L: Ø 250mm (X, Y) x 300mm (Z) – cena dohodou

Profesionálna 3D tlačiareň českého výrobcu Trilab https://trilab3d.com , vynikajúca kvalita výtlačkov a vysoká spoľahlivosť 3D tlače. Zariadenie je z našej prevádzky a meníme ho za vyššiu verziu.

Naši zákazníci

Počas 3 rokov sme vďaka našim technológiám nabrali množstvo skúseností, priateľstiev a nových zákazníkov.
Veríme že čoskoro k naším ďalším spokojným zákazníkom budete patriť aj Vy.

Zaujala Vás naša firma? Napíšte nám.

Naše dlhoročné skúsenosti radi poskytneme Vám, zároveň spoločne nájdeme najekonomickejšiu a najkvalitnejšiu výrobu Vášho výrobku.

  MENO *

  PRIEZVISKO *

  VÁŠ EMAIL *

  TEL.ČÍSLO

  PREDMET

  Ako Vám môžeme pomôcť?

  Priložte súbor,3D model, výkres...