Sme špecialisti na moderné technológie

Roky skúseností z oblasti vývoja, obrábania, výroby a 3D tlače radi poskytneme Vám – našim zákazníkom a pomôžeme Vám zrealizovať Vaše projekty.

Poradenstvo

Zabezpečujeme ZADARMO poradenstvo v oblasti designu, výroby a technológií.

Nájdeme odpoveďe na Vaše otázky

Máte otázky ohľadne 3D tlače, 3D skenovania, výroby, dizajnu alebo technológií? Neváhajte a kontaktujte nás, radi nájdeme spoločne odpovede na Vaše otázky.

Kontaktujte nás

Dizajn

Radi Vám pomôžeme s dizajnom výrobkov pre akúkoľvek výrobnú technológiu.

Dizajn

Pracujete na novom projekte a potrebujete pomôcť s dizajnom a zabezpečiť aby bol Váš výrobok vyrobiteľný či už pomocou 3D tlače, vstrekolisu a CNC obrábania? Radi Vám poradíme.

Kontaktujte nás

Výroba

Zabezpečujeme výrobu od prototypu pomocou 3D tlače až po veľkosériovú výrobu na vstrekolisoch.

Výroba

Vyrábame výrobky z plastov aj kovov od 1ks až po veľké série od 5000ks – 10 000ks na 3D tlačiarňach alebo vstrekolisoch. Svoje výrobky môžete mať už v extrémne krátkom čase, aj v priebehu niekoľkých hodín.

Kontaktujte nás

Logistika

Máme vlastný vozový park. V prípade potreby zabezpečíme okažitú dopravu Vašich výrobkov.

Plánovanie dopravy

Naše výrobky posielame prepravnou spoločnosťou GLS, v prípade potreby rýchlej dodávky dielov zabezpečujeme vlastnú dopravu. Potrebujete zistiť termín dodania Vašich výrobkov?

Kontaktujte nás
0
Uzatvorených zákaziek
0
Strojov na výrobu
0
Pobočky

Pozrite si naše výrobky

Počas predchádzajúcich 4 rokov sme vyrobili tisícky výrobkov a dokončili stovky projektov pre našich zákazníkov.
Niektoré z nich si môžete pozrieť v našom portfóliu.

VŠETKY NAšE VÝROBKY

Naše pridané hodnoty

Pri výbere firmy je dôležité myslieť na viacero aspektov ktoré sa vo výsledku odzrkadlia vo vašom výrobku.
Chcete vedieť prečo si vybrať práve našu firmu?

Spúšťame predaj 3D tlačiarní

Začiatkom roku 2021 spúšťame poradenstvo, predaj a distribúciu veľkoobjemových profesionálnych 3D tlačiarní výrobcu Builder Extreme. V súčasnosti sú to najkvalitnejšie FDM 3D tlačiarne za dostupné ceny na Slovensku.

Články a novinky

Jeden krát vidieť alebo čítať je lepšie ako počuť. Medzi našimi článkami nájdete niekoľko užitočných informácií o technológiách ale aj o našej firme. Podelíme sa s našimi skúsenosťami a projektami.

Krehké firmy kríza paralyzuje a žiadajú o pomoc, inovátorov kríza povzbudzuje a pomáhajú si sami. INOFEST je stretnutie inovátorov, ktorých prekážky posilňujú a v krízach nachádzajú príležitosti.

Spustili sme na Slovenskú prvý mobilný full body skener. Dokážeme jedným klikom naskenovať a získať Váš 3D model a vytlačiť Vám Vašu 3D figúrku v akejkoľvek veľkosti.

Narodenie dieťatka je tou najkrajšou udalosťou v živote človeka. Vďaka našim technológiám Vám dokážeme priniesť jedinečnú pamiatku ešte skôr ako sa bábätko narodí.

VŠETKY ČLÁNKY

Naši zákazníci

Počas troch rokov v oblasti 3D tlače a inovácií sme získali množstvo zákazníkov ale aj partnerov a priateľov. Budeme radi ak sa stanete jedným z nich.