Potrebujete pomôcť s výberom technológie pre EU projekt, prípadne pomôcť s projektom?

Kontaktujte nás

Eurofondy,3D tlač, nákup technológie

Rok 2020 a Korona kríza priniesla na Slovensku nové možnosti nákupu moderných technológií ako napríklad 3D tlač.

Európska únia ale aj Slovensko aktívne podporuje výskum, vývoj a rozvoj Slovenských firiem, vďaka grantom kde je niektorých prípadoch podpora až 80% dokážete aj Vašu výrobu rozšíriť o množstvo nových technológií.

V prípade že plánujete nákup technológie, či už 3D tlačiarní skenerov, robotov alebo CNC strojov a radi by ste vybrali pre Vás vhodné riešenie, radi Vám poradíme a spoločne vyberieme presne to čo potrebujete na základe Vašich plánov a prostriedkov.

Poradenstvo s výberom technológie poskytujeme zadarmo, je dôležité aby sme navzájom podporovali Slovenské firmy a navzájom sme si pomáhali.

U nás Vám zabezpečíme okrem poradenstva s výberom technológie aj pomoc s prípravou a spracovaním  Eurofondového – grantového projektu.

Vypracovanie projektu

Po dlhoročných skúsenostiach a desiatkach úspešných projektov Vám v prípade záujmu odporučíme ten správny postup pre vypracovanie, podanie či verejné obstarávanie. V prípade zájmu Vám pomôžeme aj s vypracovaním projektu.

Keďže máme dlhoročné skúsenosti s technológiami, dokážeme spoločne pre Vašu firmu vybrať tú správnu technológiu.

Poskytujeme kompletné grantové poradenstvo a konzultačné služby pri čerpaní finančných prostriedkov z fondov a grantových programov európskych spoločenstiev. Disponujeme prepracovaným know-how prípravy projektov a dosahujeme vysoké percento ich úspešnosti.