3D Tlač

Realizujeme výrobu a poskytujeme profesionálne poradenstvo pre aditívnu výrobu (3D tlač). Prečítajte si krátky prehľad našich služieb, pričom budeme veľmi radi ak Vám dokážeme pomôcť alebo poradiť v tejto oblasti.

Výroba

Zaoberáme sa malosériovou a veľkosériovou výrobou na 3D tlačiarňach.

Vypĺňame ,,vyrobnú medzeru´´ kde je cenovo neefektívne využívanie vstrekovanie dielov na vstrekolisoch alebo vyrábať diely obrábaním pre malý počet výrobkov.
Malosériová výroba pri 3D tlači sa pohybuje do objemu 10 000ks.

Vyrábame na 3D tlačiarňach zo všetkých dostupných materiálov pre túto technológiu. Plasty, materiál obsahujúci drevo,živice, hliník, kov, titán, zlato a mnoho ďalších.

Dizajnérske služby 

Poskytujeme dizajnérske činnosti pre rôzne výrobné technológie, od 3D tlače, vstrekovanie plastov, obrábanie,zváranie, elektroerozívne rezanie a hĺbenie a mnoho ďalšieho.

Na základe zadania Vám pripravíme 3D modely a v prípade potreby technickú dokumentáciu, ktorá bude technologicky upravená pre výrobu.

Ak máte záujem o konštruovanie viac informácií nájdete v sekcii personálny lízing.

Profesionálne poradenstvo

Potrebujete poradiť pri výrobe vo Vašej firme, optimalizovať proces 3D tlače alebo poradiť pri nákupe technológie, obráťte sa na nás.

S technológiou 3D tlače máme niekoľkoročné skúsenosti, zaoberáme sa 3D tlačou vo všetkých technológiách. 

Vyrábame na 3D tlačiarňach zo všetkých dostupných materiálov pre túto technológiu. Plasty, materiál obsahujúci drevo,živice, hliník, kov, titán, zlato a mnoho ďalších.

Vývoj a prototypovanie

Vyvíjate nový produkt, alebo potrebujete vyrobiť prototyp?
Máme viac ako 8 rokov skúseností s vývojom produktov pre automobily, ropné čerpadlá, ručné náradie, zbrane, šperky a mnoho ďalšieho.

Dokážeme zastrešiť Váš projekt od 3D modelov, výkresovej dokumentácie pre technológie výroby a v prípade záujmu aj výrobu a povrchové úpravy.

Váš dopyt spracujeme do 24 hodín, ak potrebujete rýchle spracovanie dopytu kontaktujte nás:
na tel.č.: +421911124608
e-mail: kovacik@i-innovations.co

 

Čo všetko sa dá vyrábať 3D tlačou?

Len prototpypy? NIE! Funkčné diely aj vo veľkých sériách.

-elektrické krabice, koncovky, kryty na stroje, redukcie, koncovky, záslepky..
-modely na odlievanie pre zlatníkov a zubárov,
-diely s redukciou váhy,
diely pre medicínu a mnoho ďalšieho.

3D tlač je obmedzená len našim myslením.

Často kladené otázky:

V spoločnosti i-industry pracuje mladý a dynamický tím inžinierov a konštruktérov z praxe. Svoju prácu si vážime a ponúkame Vám kvalitnú a dlhodobú spoluprácu. Sme flexibilní a otvorený novým spoluprácam.

V spoločnosti i-industry poskytujeme komplexné služby. Realizujeme výrobu s využitím až deviatich rôznych technológií, pričom navyše poskytujeme aj odborné poradenstvo a pomoc pri návrhu a dizajne týchto technológií. Podľa potreby ponúkame aj personálny lízing.

Vieme zaručiť odborné a spoľahlivé realizovanie Vašich projektov. S využitím našich technológií dokážeme pracovať s jednoduchými ako aj veľmi komplexnými zadaniami, na ktoré je potrebné využiť kombináciu rôznych technológií. Naše odborné know-how nám umožňuje vykonávať našu prácu rýchlo a kvalitne.

Kontakt:

Zaujalo Vás to?

Dajte nám o sebe vedieť.

Zaujalo Vás to? Dajte nám o sebe vedieť